HFR2S0500300400
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
Contarini Leopold
Diameter eye
25.25 mm
Diameter inner cylinder
50 mm
Diameter outer
60 mm
Diameter rod
30 mm
E
G 3/8 BSP
Eye width cylinder
60 mm
Model code
HFR2S0500300400
Mounting dimension
600 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
400 mm
Surface treatment
Ubehandlet
Top eye width
45 mm