HFR2S0600300250
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
75 variants
Chosen variant:
HFR2S0600300250
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø60/30x250
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig cylinder
60 mm
Diameter stang
30 mm
Diameter udvendig
70 mm
Diameter øje
25.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
450 mm
Model kode
HFR2S0600300250
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
250 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
70 mm
Øjebredde top
45 mm