HFR2S0700400450
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
75 varianter
Utvald variant:
HFR2S0700400450
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø70/40x450
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig cylinder
70 mm
Diameter stang
40 mm
Diameter udvendig
80 mm
Diameter øje
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
660 mm
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
450 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
80 mm
Øjebredde top
55 mm