HFR2S0400250700
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Diameter indvendig cylinder
40 mm
Diameter stang
25 mm
Diameter udvendig
50 mm
Diameter øje
20.25 mm
E
G 3/8 BSP
Indbygningsmål
870 mm
Model kode
HFR2S0400250700
Mærke navn
Contarini Leopold
Overfladebehandling
Ubehandlet
Slaglængde
700 mm
Tryk maks.
210 bar
Øjebredde cylinder
50 mm
Øjebredde top
40 mm