HFR2S0800400200
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
75 variants
Chosen variant:
HFR2S0800400200
Dobbeltvirkende cylinder HFR2 Ø80/40x200
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter utv.
92 mm
Diameter ôg
30.25 mm
E
G 3/8 BSP
Håldiameter cylinder
90 mm
Inbyggnadsmått
410 mm
Märke namn
Contarini Leopold
Slaglängd
200 mm
Tryck max.
210 bar
Ytskiktbehandling
Ubehandlet
Ögbredd topp
55 mm