HMC3300500
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Asennusmitta
729 mm
E
G 3/8 BSP
Halkaisija sylinteri
60 mm
Halkaisija ulko
70 mm
Halkaisija varsi
30 mm
Iskunpituus
500 mm
Mallikoodi
HMC3300500
Paine max.
210 bar
Silmien leveys
20 mm
Silmän halkaisija
25 mm
Silmän leveyssylinteri
69 mm
Silmän yläleveys
20 mm