FXGE10LR14K
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
FXGE10LR14K
Indskruning - ø10L x 1/4" BSPT
Tillbehör (1)
Dobbelt skærering - ø10L
Artikelnummer:
FIDS10LS
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
10 mm
Gevind udvendig
R 1/4 BSPT
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Materiale
Stål
Model kode
FI-GE-10LRk-W3
Mærke navn
Stauff
Serie
L
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
630 bar