19BP0402
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
26 variants
Chosen variant:
19BP0402
Muffe 1/4 BSPx1/8 BSP
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
CH1
19 mm
F
G 1/8 BSP
F1
G 1/4 BSP
Gevind indvendig
G 1/4, G 1/8 BSP
L
29 mm
L2
4,5 mm
L3
4,5 mm