FISNV10S08S
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
15 variants
Chosen variant:
FISNV10S08S
Omvendt samler - ø10S x ø8S
Specifications
Dimensions and shipping
D3
4 mm
D4
4 mm
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L1
39 mm
L2
41,7 mm
Materiale
Stål
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zink-Nikkel belagt
Pakningsmateriale
FKM/FPM (Viton®)
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
S1
22 mm
S2
19 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
8 mm