C1-18X25X5.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
C1-18X25X5.5
U-manchet
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
18 mm
Diameter udvendig
25 mm
H
5,5 mm
Materiale
Syntetisk gummi
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
160 bar