32X45X7/10
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
32X45X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
32 mm
Diameter udvendig
45 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm