30X40X7/10
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
24 varianter
Valgt variant:
30X40X7/10
Afstryger med ring
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
30 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
10 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
7 mm