12X20X4/6
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
24 varianttia
Valittu variantti:
12X20X4/6
Afstryger med ring
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
12 mm
Diameter udvendig
20 mm
H
6 mm
Materiale
Stål
Pakningsmateriale
NBR
Temperatur maks.
+100 °C
h
4 mm