Spole M13-12D-20W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inv.
13.15 mm
Effekt W
20 W
Kontakt typ
DIN 43650 Form A
Längd
39.3 mm
Modell
M13
Modell kod
M13-12D-20W-DN
Märke namn
Danfoss
Skyddsklass
IP 65
Spänning
12 V