XGE25SU1116
Package size:
30 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
22 variants
Chosen variant:
XGE25SU1116
Adapter 25S, UN1.5/16''
Reservdelar (1)
O-ring, Utv-UNF 1.1/16''
Partnumber:
OUN-12
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
FOR
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
25 mm
Material
Steel
Pressure max.
400 bar
Series
S
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C