SILR45-11
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
35 varianter
Valgt variant:
SILR45-11
Kylarslang Silikon 45°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Anvendelsesområde
Glycol, Water
Diameter indvendig
11 mm
Farve
Blue
Mærke navn
SAE J20 R1
Temperatur maks.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
414426
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120