OR25.1X1.6 SVENSK STD NBR70
…
Läs mer
Artikelnummer:
OR25.1X1.6
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
OR25.1X1.6
O-ring
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Color
Black
Diameter inner
25.1 mm
Material
NBR
Material thickness
1.6 mm
Shore
70
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
156815
Bruttovikt
0,01 Kg
Nettovikt
0,01 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
OR25.1X1.6 SVENSK STD NBR70
Product catalog
Andra tittar på
O-ring passande Utv-G
O-ring passande Utv-G
Artikelnummer:
OR-12
10 st
O-ring 90S
O-ring 90S
OR8.73X1.78-N90
100 st
O-ring rubber cord 3.0mm
O-ring rubber cord 3.0mm