LN3135PA
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
LN3135PA
Rörklamma Ø13.5mm, Lätta Serien, Polyamid
Specifikationer
Dimensioner och frakt
B
14,5 mm
Brand Name
Stauff
Color
Black
Diameter pipe
13,5 mm
Group Stauff
3
H
23,5 mm
L1
33 mm
L2
15 mm
L3
7 mm
Material
Polyamide
Number of bolts
1
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Type
Profiled
d2
6,8 mm
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
341481
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Måttskiss
RÖRKLAMMER LN-SERIEN
Product datasheet
Andra tittar på
Rörklamma Ø15mm, Lätta Serien, Polyamid