Bell housing SAE-B x B5/200 LMC400AFSV070
Partnumber:
LMC400AFSV070
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
Bultcirkel
350 mm
Bultgänga metrisk
M16
Diameter bulthål
18,0 mm
Diameter fläns
400 mm
Diameter monteringshål
305 mm
Djup
201 mm
Montagetyp
B5
Motor byggstorlek
200 IEC
Märke namn
MP Filtri
Pumpgrupp
SAE-B
Recess mot motor
300 mm
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-30 °C