LMG300MFS3M04S
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Brand Name
MP Filtri
Depth
145 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
300 mm
Diameter mountinghole
235 mm
Holes circle
265 mm
Material
Aluminium
Model code
LMG300MFS3M04S
Motor size
132 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
3
Recess towards engine
230 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C