Coil D14E-30W-24D-H
Coil D14E-30W-24D-H
Artikelnummer:
D14E-30W-24D-H
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter inner
222 mm
Length
59 mm
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
30 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V