SIMKO-110
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
5 varianter
Valgt variant:
SIMKO-110
Dobbeltvirk. sko-manchet SIMKO 320-110x096x32,00 NBR
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
96 mm
Diameter udvendig
110 mm
H
32,9 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
SIMKO 320
h
22,5 mm