SA115G1L10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
SA115G1L10
Metal air breather filter - 10my - 1" BSP
Spare parts (1)
Air filter element - 10my nominel
Varenummer:
A8L10
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Airfilter fineness
10 my
Area of use
Air
Brand Name
MP Filtri
Diameter
115 mm
Flow air nominal
850 lpm
H
80 mm
H1
17 mm
H2
70 mm
Hexagon
38 mm
Model code
SA115-G1-L-10
OE
115 mm
Pressure max.
1.5 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C