S28X36X06
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
S28X36X06
Single acting piston seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter inner
28 mm
Diameter outer
36 mm
H
6 mm
Material
NBR
Pressure max.
315 bar
Temperature max.
+100 °C