NS1222MZ30B
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
NS1222MZ30B
3/4" Insert (No-Skive) - (22L) M30x2 male - 0500N12-30
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
33 mm
E
30 mm
Hexagon
30 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Model code
0500N12-30
Series
L
T
M30-2 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
3/4" Indstik (No-Skive) - (22L) M30x2 udv. - 0500N12-30
Product catalog
Köps ofta tillsammans med
Stud fitting female - ø18L x 3/4" BSP female - AISI316
Artikelnummer:
AI18LR3/4X/7
0 pcs
Adaptor 12mm AISI316
Adaptor 12mm AISI316