3/4" Insert (No-Skive) - 1" SAE6000 flange - 1300N12-16
3/4" Indstik (No-Skive) - 1" SAE6000 flange - 1300N12-16
…
Läs mer
Artikelnummer:
NS1216PH
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
NS1216PH
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
C
62 mm
Flange
1 "
Flange SAE/DIN
6000 PSI
Hose size
3/4 "
Model code
1300N12-16
T
47,6 mm
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Measure sketch
Product datasheet
Frequently bought together with
Stud fitting female - ø18L x 3/4" BSP female - AISI316
Partnumber:
AI18LR3/4X/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
Adaptor 12mm AISI316
Adaptor 12mm AISI316