NS1220RO30B45
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
15 varianter
Valgt variant:
NS1220RO30B45
3/4" Insert (No-Skive) - (20S) M30x2 nut - 45° - 0284N12-30
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
45 °
Brand Name
I.M.M Hydraulics
C
90 mm
E
36 mm
H
30 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Model code
0284N12-30
Series
S
T
M30x2
Package size
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Intrastat code
Product information
Measure sketch
3/4" Indstik (No-Skive) - (20S) M30x2 oml - 45° - 0284N12-30
Product datasheet
Frequently bought together with
Stud fitting female - ø18L x 3/4" BSP female - AISI316
Partnumber:
AI18LR3/4X/7
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
Adaptor 12mm AISI316
Adaptor 12mm AISI316