MT16-0650
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
MT16-0650
Test hose assy., ø8xø8
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
650 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, ø8 x ø8 A650mm
Andre kigger på
High pressure hose SGS-C 340 bar DN4