G1212NM30A
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
5 variants
Chosen variant:
G1212NM30A
Coupling 3/4, M30x1,5 female 12G-12FKX Gates MegaCrimp
Tillbehör (1)
Plug 1.3/16 -12 ORFS. REPLACED BY PLUG29M
Artikelnummer:
PLUG29M
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
82,3 mm
Angle
0 °
B
31,3 mm
Brand Name
Gates
Corrosion resistance
500 hours salt spray ASTM B-117
D
3/4"
DN
20 mm
H1
36 mm
H2
30 mm