COIL, M19P-24D-0.9A-DN M19P-24D-0.9A-DN
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Brand Name
Danfoss
Current type
DC
Diameter inner
19.1 mm
Length
50 mm
Model
M19P
Model code
M19P-24D-0.9A-DN
Plug type
DIN 43650 Form A
Power W
22 W
Protection class
IP 65
Voltage
24 V