Spole M19-27D-33W-DN
Spole M19-27D-33W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
19.15 mm
Effekt W
33 W
Længde
56 mm
Model
M19
Model kode
M19-27D-33W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
27 V