Spole M19-24RA-33W-DN
Spole M19-24RA-33W-DN
…
Read more
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Tilbehør (1)
DIN-stik m/ensretter 1,0 amp VDR S53209NR051
Partnumber:
MPM132-09NI
Specifications
Dimensions and shipping
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
19.15 mm
Effekt W
33 W
Længde
56 mm
Model
M19
Model kode
M19-24RA-33W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V