Spole M16-24D-26W-DE
Spole M16-24D-26W-DE
…
Läs mer
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
Spole M16-24D-26W-DE
Accessories (1)
Deutsch hunstik 2-polet
Varenummer:
DT06-2S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
16.15 mm
Effekt W
26 W
Længde
50.2 mm
Model
M16
Model kode
M16-24D-26W-DE
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V