Spole D08-27W-12D-AJ (Danfoss D061)
Artikelnummer:
H322719
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
27 W
Længde
49.3 mm
Model
D08
Model kode
D08-27W-12D-AJ
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V