Spole M13-12D-20W-DN
Spole M13-12D-20W-DN
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
13.15 mm
Effekt W
20 W
Længde
39.3 mm
Model
M13
Model kode
M13-12D-20W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
12 V