Spole M19-24D-33W-DN
Spole M19-24D-33W-DN
Partnumber:
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
Beskyttelsesklasse
IP 65
Diameter indvendig
19.15 mm
Effekt W
33 W
Længde
56 mm
Model
M19
Model kode
M19-24D-33W-DN
Mærke navn
Danfoss
Spænding
24 V