UN100X125X12
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
7 varianter
Utvald variant:
UN100X125X12
U-manchet
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
100 mm
Diameter udvendig
125 mm
H
12 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar