SPCOZO-18DC
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Diameter indvendig
23.5 mm
Effekt W
30 W
Længde
44.3 mm
Model kode
SPCOZO-18DC
Mærke navn
Atos
Spænding
18 V