SIMKO-040032
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SIMKO-040032
Dobbeltvirk. sko-manchet ¤
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
32 mm
Diameter udvendig
40 mm
H
18 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
SIMKO 5x2
h
10 mm