SIMKO-032
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
SIMKO-032
Dobbeltvirk. sko-manchet SIMKO 320-032x024x21,00 NBR
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
24 mm
Diameter udvendig
32 mm
H
21,9 mm
Temperatur maks.
+100 °C
Tryk maks.
400 bar
Type
SIMKO 320
h
15,5 mm