M-32-1.1/2WD
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
M-32-1.1/2WD
Indskruning 1.5/8-12 JIC udv x 1.1/2 BSP udv med WD pakning
Tilbehør (1)
Støttering ø32
Partnumber:
B-32
Specifications
Dimensions and shipping
A
62 mm
B
24,3 mm
D
22 mm
Diameter rør
32 mm
F
G 1.1/2 BSP
Gevind
G 1.1/2 BSP
Gevind udvendig
1.5/8-12 JIC
Gevind udvendig
J
1.5/8-12 JIC
Materiale
Stål
Mærke navn
Hydraspecma
T
32 mm
Tryk maks.
240 bar