KR-21X27X2.0
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-21X27X2.0
Kobberskive 1/2"
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter indvendig
21 mm
Diameter udvendig
27 mm
Højde
2 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
2 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1/2
Passer til UNF gevind
13/16-16
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C