KR-06X10X1.0
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
46 variants
Chosen variant:
KR-06X10X1.0
Kobberskive M6
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
6 mm
Diameter udvendig
10 mm
Højde
1 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
1 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til metrisk gevind
M6
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C