KR-13X17X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-13X17X1.5
Kobberskive 1/4"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
13 mm
Diameter udvendig
17 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
1.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1/4
Passer til UNF gevind
1/2-20
Passer til metrisk gevind
M12
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C