A12SR1/4X/71
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
32 varianter
Valgt variant:
A12SR1/4X/71
Indskruning - ø12S x 1/4" BSP - AISI 316Ti
Tilbehør (2)
Dobbelt skærering ø 12 Mat. 1.4571
Varenummer:
DS12L/71
Omløber ø12 M20x1,5 mat.1.4571 Mat. 1.4571
Varenummer:
M12S/71
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Dimension i
12 mm
Gevind T1
M20x1,5
L1
45 mm
L2
36 mm
L3
16,5 mm
S1
22 mm
S2
24 mm
T2
55 mm
Thread T2
G 1/4 BSP
d1
12 mm
d2
5 mm
i
12 mm