KR-17X21X1.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-17X21X1.5
Kobberskive 3/8"
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
17 mm
Diameter udvendig
21 mm
Højde
1.5 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
1.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 3/8
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Materiale: SF-Cu, på en hårdhed udglødet med 45 HB max
Frequently bought together with
Brystnippel 3/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP
Partnumber:
01BP06
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Partnumber:
02BP0604
Package size:
Min. order quantity is:
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
02BP1606
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP - kort 33mm