AI15LR3/8X/7
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
18 varianter
Valgt variant:
AI15LR3/8X/7
Påskruning - ø15L x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter rør
15 mm
Gevind indvendig
G 3/8 BSP
Materiale
Rustfrit stål
Mærke navn
Volz
Serie
L
Temperatur maks.
+400 °C
Temperatur min.
-55 °C
Tryk maks.
315 bar
Vinkel
0 °
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,09 Kg
Netto vægt
0,09 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Datablad
Ofte købt sammen med
Nippel 3/8" BSP x 11/16" ORFS
Nippel 3/8" BSP x 11/16" ORFS
Varenummer:
103BP0606
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Nippel 3/8" BSP x 9/16" ORFS
Nippel 3/8" BSP x 9/16" ORFS
Varenummer:
103BP0604
Andre kigger på
Påskruning - ø12L x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI12LR3/8X/7
Påskruning - ø10L x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI10LR3/8X/7
Påskruning - ø6L x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI06LR3/8X/7
Påskruning - ø8L x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI08LR3/8X/7
Påskruning - ø10S x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI10SR3/8X/7
Påskruning - ø12S x 3/8" BSP indv - AISI 316Ti
AI12SR3/8X/7
Påskruning - ø20S x 3/4" BSP indv - AISI 316Ti
AI20SR3/4X/7
Påskruning - ø6L x M10x1" indv - AISI 316Ti