KR-13X18X2.0
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-13X18X2.0
Kobberskive M12
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter indvendig
13 mm
Diameter udvendig
18 mm
Højde
2 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
2 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1/4
Passer til UNF gevind
1/2-20
Passer til metrisk gevind
M12
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,01 Kg
Netto vægt
0,01 Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Materiale: SF-Cu, på en hårdhed udglødet med 45 HB max
Ofte købt sammen med
Brystnippel 1/4" BSP
Brystnippel 1/4" BSP
Varenummer:
01BP04
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Brystnippel 3/8" BSP
Brystnippel 3/8" BSP
Varenummer:
01BP06
Brystnippel 1/2" BSP
Brystnippel 1/2" BSP
01BP08
Brystnippel 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" BSP
01BP12
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP
02BP0806
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/4" BSP
02BP1612
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/2" BSP
Brystnippel 1" BSP
Brystnippel 1" BSP
01BP16
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
Brystnippel 1/2" x 1/4" BSP
10 pcs
Brystnippel 1/8" BSP
Brystnippel 1/8" BSP
01BP02
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 1" x 1/2" BSP
Brystnippel 2" BSP
Brystnippel 2" BSP
01BP32
Brystnippel 1/4" x 1/8" BSP
Brystnippel 1/4" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 5/8" BSP
Brystnippel 1.1/4" BSP.
Brystnippel 1.1/4" BSP.
01BP20
Brystnippel 1.1/4" x 3/4" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 3/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 3/4" x 3/8" BSP
Brystnippel 1.1/2" x 1.1/4" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 1" x 3/8" BSP
Brystnippel 2" x 1.1/2" BSP
Brystnippel 2" x 1.1/2" BSP
Brystnippel 1/2" x 3/8" BSP ZnNi
02BP0806ZN
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 3/8" x 1/8" BSP
Brystnippel 2.1/2" x 2" BSP
Brystnippel 2.1/2" x 2" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 1" BSP
Brystnippel 1.1/4" x 1" BSP
Brystnippel 2.1/2" BSP
Brystnippel 2.1/2" BSP
01BP40
Brystnippel 5/8" x 1/2" BSP
Brystnippel 5/8" x 1/2" BSP
Brystnippel 5/8" BSP
Brystnippel 5/8" BSP
01BP10
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 3/4" x 1/4" BSP
Brystnippel 1" x 5/8" BSP
Brystnippel 1" x 5/8" BSP