KR-48X55X3.0
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-48X55X3.0
Kobberskive 1.1/2"
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
48 mm
Diameter udvendig
55 mm
Højde
3 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
3 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 1.1/2
Passer til metrisk gevind
M48
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C