KR-60X68X2.5
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
46 varianter
Valgt variant:
KR-60X68X2.5
Kobberskive 2"
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter indvendig
60 mm
Diameter udvendig
68 mm
Højde
2.5 mm
Materiale
Kobber
Materialetykkelse
2.5 mm
Mærke navn
Hydraspecma
Passer til BSP gevind
G 2
Standard DIN
DIN 7603A
Temperatur maks.
+300 °C
Temperatur min.
-100 °C